Tel: +421902901930

Veľkoobchod

Veľkoobchod – podmienky pridelenia statusu veľkoodberateľ

Pokiaľ máte záujem u nás nakupovať za veľkoobchodné ceny, podmienkou je registrácia v našom e-shope a následné zaslanie emailu na brix@brixproducts.com so žiadosťou o pridelenie veľkoobchodných cien. Pridelenie statusu veľkoodberateľa je podmienené vlastníctvom živnostenského listu s predpokladom vlastnej kamennej predajne alebo e-shopu, prípadne iného typu prevádzky. So žiadosťou zašlite aj scan výpisu z ORSR, resp. ŽRSR, scan osvedčenia o registrácii pre DPH a osvedčenia o registrácii a pridelení DIČ.

Veľkoobchodné ceny Vám pridelíme po overení Vami zaslaných údajov. Po pridelení statusu veľkoodberateľa sa Vám po prihlásení do e-shopu zobrazia veľkoobchodné ceny. Dokiaľ od nás neobdržíte potvrdzovací email, budú sa Vám všetky produkty zobrazovať za maloobchodné ceny.

 

OZNAM!
Vážení zákazníci. Vzhľadom na vysoké letné teploty, nie je možné zasielať objednávky s čokoládami kvôli možnému poškodeniu počas prepravy. Je možné ich zasielať len počas chladnejších, prípadne daždivých dní. Z tohoto dôvodu Vás prosíme o trpezlivosť po objednaní čokolád. Tie Vám budú dodané hneď, ako nám to počasie umožní. Vopred ďakujeme za porozumenie. Váš Brix team.