Tel: +421902901930

O NÁS

Kto sme a čo robíme

Brix – Grown for flavour

Pretože na chuti a kvalite záleží.

Firemná Misia: Ponúkame prémiové naturálne a organické produkty z kontinentálneho ovocia, zeleniny a húb. Kombináciou tradičného poľnohospodárstva so sofistikovanými metódami spracovania plodov vytvárame vysoko kvalitné produkty s nezameniteľnou chuťou a vôňou.

Firemná Vízia: Naša vízia je byť silnou značkou venovanou inovácii, rastu a udržiavaniu dôvery našich spotrebiteľov. Naším cieľom je vyrábať potraviny najvyššej kvality obsahujúce nič iné než 100% zdravých ingrediencií a prispievať k zdravému životnému štýlu ľudí.

Naša produkcia pochádza z panenských oblastí a odľahlých regiónov bez environmentálnej záťaže. Vysoko úrodná pôda, bohatá na výživové prvky a organické minerály v kombinácii s intenzívnym slnečným žiarením a veľkým počtom slnečných dní v roku zaručuje ideálne podmienky pre rast a dozrievanie a predurčuje nami ponúkanú produkciu k výnimočnej chuti a kvalite.

Ovocie BRIX – Grown for flavour má vysoký obsah minerálov, stopových prvkov a prirodzených cukrov.

Plodiny sú pestované farmármi tradičným organickým spôsobom so zameraním na rast a zrelosť úrody, alebo sú ručne zbierané na miestach, kde prirodzene rastú v ideálnych klimatických podmienkach už niekoľko storočí.

Lokálni spracovatelia využívajú vysoko sofistikované technológie kvôli zachovaniu a ochrane originálnej chute a kvality produktov. Celá produkcia je starostlivo a dôsledne kontrolovaná, vhodne roztriedená, individuálne kalibrovaná a jednotlivo spracovaná.
Produkty sú vyrábané v súlade s certifikátmi ISO 9001, HACCP, FSSC 22000 alebo ‘Organic Standards‘.