Tel: +421902901930

MRAZENÉ OVOCIE

 

MRAZENÉ OVOCIE

Ovocie je ručne zozbierané v čase ideálnej zrelosti., v priebehu niekoľkých hodín individuálne hlboko zmrazené, a následne individuálne triedené. Tento spôsob spracovania zaručuje prémiovú kvalitu.

Chuť, farba a tvar zostávajú identické ako pri čerstvom ovocí. Nutričné hodnoty, minerály a vitamíny obsiahnuté v ovocí sú zachované. Po rozmrazení je teda ideálnym doplnkom vitamínov v priebehu celého roka, no najmä mimo hlavnej sezóny zberu.

Využitie po rozmrazení je širokospektrálne od priamej konzumácie – prídavok do jogurtu, müsli, smoothies, kombinovaných ovocných štiav, až po kulinárske spracovanie.

Mrazené ovocie Brix – Grown for flavour má výraznú ovocnú chuť a je spracované štandardom HCCP, Global G.A.P., ISO 22000.

000
OZNAM!
Vážení zákazníci. Vzhľadom na vysoké letné teploty, nie je možné zasielať objednávky s čokoládami kvôli možnému poškodeniu počas prepravy. Je možné ich zasielať len počas chladnejších, prípadne daždivých dní. Z tohoto dôvodu Vás prosíme o trpezlivosť po objednaní čokolád. Tie Vám budú dodané hneď, ako nám to počasie umožní. Vopred ďakujeme za porozumenie. Váš Brix team.